Autor Wiadomość
Friducha
PostWysłany: Pon 14:33, 03 Mar 2008   Temat postu:

Dziękuję Smile
Malina
PostWysłany: Czw 19:33, 28 Lut 2008   Temat postu:

Zmiana na stronie jak najbardziej na PLUS. Wszystko czytelne, łatwe do znalezienia, czyli jest to na czym najbardziej zależy otwierając stronę i chcą z niej skorzystać. Denerwujące są jedynie wyskakujące okienka z reklamami, ale rozumiem, że tego nijak można zlikwidować, chyba, że wykupi się domenę internetową. Dodam od siebie, że bardzo podobała mi się taka "podstrona", która była we wcześniejszej szacie, dokładniej chodzi mi o takie pomarańczowe tło i z boku był piękny motyw kwiatowy.
A ciekawostka, faktycznie interesująca.
Pozdrawiam. Malina.
Friducha
PostWysłany: Czw 10:22, 28 Lut 2008   Temat postu: Zmiana szaty graficznej i nowa "ciekawostka"

Witajcie!

Harowałam jak wół, żeby zmienić całą szatę graficzną strony. Wydaje mi się, że jest teraz hmmm... trochę ładniejsza Smile Popatrzcie sami, z tym, że niestety mam problem z tzw. "pop-ups", które pojawiają się na całej szerokości strony głównej i trzeba ją odświeżać, żeby dotrzeć do linku, który nas w danej chwili interesuje:

http://www.fridakahlo.prv.pl

Chciałabym poznać wasze opinie na temat nowego wyglądu strony.

W międzyczasie dodałam też nową "ciekawostkę" w dziale o tym samym tytule. Dotyczy ona wyjaśnienia terminów: "ex-voto" i "retablo", które dość często pojawiają się w malarstwie Fridy K. Temat wydał mi się ciekawy i wart głębszej analizy. Zobaczcie zresztą sami:

http://www.fridakahlo.prv.pl/ciekawostki%20-%20ex%20voto.html

Serdecznie pozdrawiam,
wasza Friducza

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group